Кровянистые выделения вместо месячных
Спрашивает: людмила
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: нет
Доброго вечора, мені 18 років, заміжня, дуже хочемо з чоловіком поповнення але не виходить, 6 числа мали б початись місячні але пізніше замість них почались кровянисті виділення були три дні, але зараз якесь відчуття таке ніби йдуть місячні.
1 ответ
Доброго вечора! Вам потрібно зробити УЗД, здати аналізи на статеві гормони, гормони щитоподібної залози. Також аналізи на інфекції-обом, Вам зробити мазок на флору, а чоловікові-здасти спермограму. Здоров'я Вам!