Знижений ппап

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Хронические заболевания: Гастроодуніт
Здравствуйте, то я зрозуміла з вашої відповіді що знижений ппап все ж вказує на хромасальне порушення плоду? І щоб взани точно мені потрібно робити прокол?, додаю заключення скрінінгу ДЯКУЮ
Категория: Гинеколог
Добавлен: 9 мая 2019 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-05-09 18:31
Ірино, всі питання - в попередньому, а не щоразу створення нового. Не "засмічуйте" ефір і не ускладнюйте нашу роботу. Такі будуть видалені. Дякую.