Біохімічний Скринінг 2 триместру

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Добрий день. Допоможіть мені будь-ласка розшифрувати аналізи біохімічного скринінгу 2 триместру. ХГЧ -39353(МОМ 1.89) а-ФП 84.44(МОМ 2.52) Естріон вільний 1.84 Термін вагітності 17 тижнів. На момент здачі аналізів приймала дуфастон. Мій вік 27 р, вага 50.2 кг. По узі першого триместру комірцевий простір в нормі і довжина плоду відповідає терміну вагітності.
Теги: скрининг 2
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 февраля 2017 года

8 ответов

Добрый день, показатели в норме, перешлите фото заключения
Платная консультация
Оля 2017-02-14 17:37
Добрий вечір! Дуже дякую вам за відповідь, тому що по шкалі які дає лаболаторія а-ФП вищий за норму. Надсилаю фото результатів
Оля 2017-02-14 17:38
Добрый день, немного повышен афп, это не говорит о патологии, поскольку все остальные показатели в норме, обычно при хромосомной патологии у плода, есть отклонения в концентрации ХГЧ, у вас этот показатель в норме. Вам необходимо сделать УЗИ в 20 недель и убедиться что с плодом все в порядке, он не отстает в росте, нет аномалий развития
Платная консультация
Оля 2017-02-15 09:43
Добрий ранок! Дуже дякую вам за відповідь. Ще хотіла у вас запитами чи не міг дуфастон вплинути на показники афп?
Дуфастон мог повлиять на результат
Платная консультация
Оля 2017-02-15 09:49
Я вам дуже дякую за відповіді.