Якы саме треба аналызи здавати?

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Немаэ
Здравствуйте, Мене звуть Галина, мены 28 рокыв. В мене така проблема, маю вуса-раз в мысяць йду на депыляцыю, на обличчы з двох сторын маленьке ы на грудях, якы треба здавати аналызи, ы чи б змогли ви по тих аналызах приписати лыкування, дякую буду дуже вдячна
Категория: Гинеколог
Добавлен: 13 мая 2017 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-05-13 15:51
Доброго дня, Галино. Здати потрібно, найперше - тестостерон, а також ЛГ, ФСГ, ДГЕА-с - найкраще на 3-5 день циклу. Здавайте та пишіть - elena03.ua всім, чим можу - допоможу.
Платная консультация
Галина 2017-05-15 16:30
Дякую, обовязково здам аналызи ы звернусь до вас ще.