Запалення вуха, температура, кашель

Спрашивает: наталя
Пол: Женский
Возраст: 3 роки
Здравствуйте, дитина кашляє тиждень часу. Зразу був сухий кашель пили сироп лазолван і смоктали септифріл. кашель перейшов в мокрий і вже відхаркуючий. Почало боліти вушко виявили запалення. Капаємо вушко третій день вже не каже що болить. Але почалась температура і кашель ще є. що робити? Дякую
Категория: Педиатр
Добавлен: 12 марта 2017 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2017-03-13 23:48
Добрый день.
Нужно сделать общий анализ крови, у ребенка идут воспалительные осложнения после вирусной инфекции, кровь покажет насколько процесс выражен.
Скорее всего, нужно будет добавить антибиотики.
Всего доброго.