Зачепила папілому

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, під час гоління у інтимній зоні (трохи нижче лобка) бритвою зачіпила папілому, була кров. Після одразу обробила ранку перекисем і йодом. Скажіть будь ласка чи це дуже небезпечно? Дуже переживаю через те, що зачепила папілому до крові, але вона невідпала. Буду вдячна за відповідь.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 мая 2020 года

2 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2020-05-03 11:10
Доброго дня. Рекомендую її видалити при можливості. Але це не небезпечно
Платная консультация
Ірина 2020-05-03 12:40
Дякую Вам за відповідь! Бо начитавшись в інтернеті різних наслідків вже почала переживати.