Розшифровка узі

Спрашивает: tania
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Плідний плин АР- р-р (мм) - 55 в достатній кількості. Ехогеність підвищенна значно.
Плодовміст без особливостей.
Послід змінений, розмір (мм) 33.
потовщенний, з розширенням параворосинковим простором.
Ступінь зрілості: 1-хоріональна пластинка зазубрена. Розташований: на задній стінці матки Предлежання відсутнє.

Чим це загрожує?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 24 марта 2014 года

4 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-03-24 18:33
І Вам доброго дня! Я не зможу адекватно проаналізувати Ваші дані, не маючи перед очима саме заключення УЗД і не знаючи ані Вашого терміну вагітності, ані скарг. Прошу уточнити всі дані та прикріпити до запитання скан або фото протоколу УЗД
Платная консультация
tania 2014-03-25 08:40
Вибачте, за не точність! Срок вагітності 22 тижні. Прикріплюю фото УЗИ.
Висновок УЗИ: Плід відповідає 22-23 тиж. УЗ ознаки внутрішнього інфікування плоду. Чи дуже це небезпечно?
Дуже буду Вам вдячна!
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-03-25 10:33
Все залежить від того, яка інфекція виявлена. Підозра правильна-УЗ-ознаки внутрішньоутробного інфікування є, наразі необхідно дізнатися, яка саме інфекція викликала зміни. Потрібно здати аналізи на ТОРЧ-інфекції (мусять дати скерування з ЖК), також повторний УЗД-огляд у 27-28 тижнів. На розвиткові плоду інфікування наразі особливо не позначилося, але потрібно спостерігати за динамікою. Здоров'я Вам!
Платная консультация
tania 2014-03-25 10:42
Гарно дякую Вам! ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО!