Як бути, якщо тромб ще не повністю розсмоктався, що робить

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 42роки
Хронические заболевания: Варикоз нижньої кінцівки
Здравствуйте, я лікувала тромб під коліном в глибоких венах і були тромбомаси в литці. Лікування було з березня по червень консервативне. А потім ще були кровотечі між лікуванням. На даний час, тромб під коліном пройшов. І ліки відмінили, але ще залишилися в литці тромбомаси, набряк спереду коліна, давлячий біль в литці. Лікар каже, що пройде з часом. Я хочу спитать, чи не викличе це знову в мене новий тромб. І що робить, мені зараз. Мені призначили магнікор75мл раз в день і компресійний чулок. (Тромбоз стався, бо мені довго призначали гормони)
Категория: Флеболог
Добавлен: 12 июля 2022 года

3 ответа

Здравствуйте. Тромбоз проходит долго. К сожалению может часть тромба не рассосётся. Отёк может держаться и всегда. Я рекомендую вам обследоваться у гемостазиолога.
Платная консультация
Наталія 2022-07-19 06:50
Дякую вам!
Будьте здорові! Бережіть себе і своїх близьких!