Випадіння волосся

Спрашивает: Маріанна
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Здравствуйте, після вагітності в мене почало дуже випадати волосся. Скажіть будь ласка чи можна приймати препарат Волвіт при годуванні гуддю. Дитині 5 місяців. Якщо ні порадьте чим можна зміцнити волосся і нігті. Буду дуже вдячна за відповідь. Дякую.
Категория: Терапевт
Добавлен: 14 октября 2016 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
терапевт 2016-10-14 22:55
Здравствуйте.
Выпадение волос возможно в связи с множеством причин. Вам нужно обратиться к специалисту- трихологу, надеюсь, он разберется.
Удачи.