Відраза від їжі, худоба

Спрашивает: Лариса
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Хронические заболевания: Астріт, щитовидка збільшена.
Доброго дня. Мені 32 роки, зріст 166 см, а важу я, коли насильно запихаю себе їжею 47 кг, зараз 43кг. Відчуваю постійну слабість організма. Дуже часто відчуття відрази до їжі. Це ще зі школи. Часто падає тиск. Можливо це неправильний обмін речовин? Я не знаю до кого звертатись. Підкажіть будь ласка, що робити. Дуже дякую.
Категория: Терапевт
Добавлен: 3 июля 2016 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
терапевт 2016-07-03 11:19
Здравствуйте.
Вам нужно пройти обследование у эндокринолога. При отсутствии патологии показано обращение к диетологу для подбора рациона питания.
Удачи.