Стрес сильний

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, чому ви говорите, що «бытовим путём»завагітніти не можна? В інтернеті по всюди написано шо це реально і таке не раз бувало. Так ось мене кожного ранку дуже сильно болить шлунок і до обіду проходить, апетиту взагалі нема. Чи міг стрес до такого привести?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 апреля 2019 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2019-04-19 09:25
Для більш розширеної відповіді користуйся продвижением вопроса. При таких скаргах, потрібно звертатись до лікаря терапевта або гастроентеролога.