Силни болки

Спрашивает: Камелия
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Здравствуйте, от около 2 месеца имам силни болки в гърдите, гърба, най силно в дясната част, които преминават и във дясната ръка и рамото. На моменти силен задух, главоболие, розова или жълта пенеста храчка. Дори се появиха болки в костите, най вече в дясната ръка. Пушач съм. На какво може да се дължи това?
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 23 августа 2022 года

1 ответ

Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2022-08-23 22:00
Възможно е да имате обостряне на хроничен бронхит или пневмония. Има ли температура над 38? Колко вода пиете на ден? Има ли достъп до антибиотици и инхалатор? Можете ли да направите рентгенова снимка или компютърна томография?