Расшифровка МРТ

Спрашивает: Дмитрий
Пол: Мужской
Возраст: 32 года
Здравствуйте. В августе посещал невропатолога по поводу ухудшения здоровья. А именно головные боли, головокружения, потливость ладоней. Беспричинная тревожность, беспокойство. Неприятные ощущения в толпе, в освещенных помещениях. Тремор век при закрытии глаз. Часто нервничаю. Писк в левом ухе.
Прошел МРТ. Вот заключение:
При МР скануванні міжпівкульна щілина займає середнє положення. З обох сторін відмічається розширення периваскулярних ліквор них просторів. Ознак об’ємної дії на структури мозку, вогнищевих змін не виявлено.
Мозолисте тіло без вогнищевих уражень.
Зовнішні та внутрішні капсули без патологічного МР сигналу.
Супра- та субтенторіальні цистерни симетричні, помірно розширені, центральна щілина не розширена; субарахнаїдальні конвекситальні простори в обох півкулях розширені, симетричні.
Борозни мозку поглиблені у обох півкулях.
Мосто-мозочкові кути виглядають нормально.
Характер МР-сигналу від стовбуру мозку та мозочка не змінений.
Гіпофіз та турецьке сідло без особливостей.
Шлуночки мозку не розширені, бічні симетричні, без додаткового вмісту.
Структури краніо-вертебрального переходу без особливостей.
У лівій гайморовій пазусі локальні набряки слизових товщиною до 8 мм.
МР-ангіографія: прохідність магістральних артерій інтракраніального сегменту збережена.
Інтенсивність сигналу від інтракраніальних артерій достатня, симетрична. Велізієве коло не замкнене.
Заключення: МР-ознаки помірно виражених дифузних неспецифічних енцефалопатичних змін.
Прокоментируйте пожалуйста. Что это значит? Как возникает? Лечится ли? И какие могут быть последствия.
Теги: онлайн расшифровка мрт, помірно виражені мскт ознаки дифузних енцефалопатичних змін
Категория: Невропатолог

1 ответ

Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2016-11-23 11:08
Здравствуйте. В таких случаях необходимо очное обследование невропатолога. Причин возникновения такого состояния очень много, удаленно через интернет сложно поставить диагноз и назначить адекватное лечение без обследования.