Поясніть діагноз

Спрашивает: николай
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Здравствуйте, сьлгодні зробили МРТ дружині Ларісі поперекового-крижового відділу хребта.

ВИСНОВОК: МР- картина проявів порушення статичної функції ПВХ у вигляді лівобічного сколіозу 1 ст по Чакліну, проявів остеохондрозу поперекового відділу хребта, спондіолартрозу.

Також дослідження грудного відділу хребта (C7-L1).

В задньому середостінні, паравертебрально справа візуалізуеться кістозне утворення неправильної овальної форми, мае нервномірно підвищений мр- сигнал на Т2ЗЗ, STIR ізо-гіпоінтенсивний на Т1ЗЗ, розміром до 58,7х44,5х185мм, з чіткими контурами, в правій легені вогнище 16х10мм (Рекомендовано дообстеження)

ВИСНОВОК: МР- ознаки остеохондрозу грудного відділу хребта, спондилоартрозу, Утворення заднього середостіння, вогнище правої легені?
Категория: Онколог
Добавлен: 18 января 2020 года

1 ответ

Добрый день. Большая вероятность онкологии. Нужна КТ с контрастом ОГК.