Половий орган

Спрашивает: Ріта
Пол: Мужской
Возраст: 1 місяць
Доброго дня, сину 1 місяць почервонів і напух пісюн, звернулись до хірурга, він відкрив головку, почистив, там був гній, сказав мити в ромашці і трошки привідкривши капати вазеліном. Сьогодні перший день робим процедури, пісюн ще напухший. Хотіла запитати чи нічо страшного що так рано відкрили головку, чи не буде проблем в подальшому?
Категория: Детский хирург
Добавлен: 31 марта 2017 года

1 ответ

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2017-04-01 07:27
Тепер потрібно відкривати після купання кожний день, якщо так робити проблем не буде.