Передозіровка феністилом

Спрашивает: Надія
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, мої дитині 1,3рочки від алергії завжди давали феністил, от сьогодні дала перед тим вкотре почитала інструкцію подивилася дозіровку, але зразу в очі кинулась таблиця діти від року до трьох 30-45 капель, не звернула уваги що це добова доза! Накапала 25 капель і дала дитині тепер не знаходжу собі місця! Що порадите зробити? і чи ця доза дуже небезпечна?
Категория: Педиатр
Добавлен: 7 апреля 2015 года

1 ответ

Добрий вечір, Надю!

Хочу Вам допомогти порадою, тому уточнюю.
Ви дали цю дозу сьогодні один раз?
Думаю, що великої шкоди не буде- нехай дитина більше п'є (вода, чай). Протягом доби більше феністіл не давайте.

Тепер будете уважнішою:)

Будьте здорові!