Отмена азатиоприна при геморрагическом васкулите и хр. Гломерулонефрите

Спрашивает: Elena
Пол: Женский
Возраст: 42 года
Здравствуйте. Как отменять азатиоприн / имуран при геморрагическом васкулите и хр. Гломерулонефрите? И какие может иметь последствия длительный приём этого препарата? Принимаем 4 года ежедневно по 50 мг на ночь. Ребенку 16 лет. Один врач говорит, что сын болен и надо продолжать терапию, другой говорит, что диагноз поставлен неверно и ребёнок здоров. Не знаю кому верить. Спасибо.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 3 января 2024 года

3 ответа

Лілія Нестеровська
иммунолог 2024-01-03 13:11
Добрий день! Щоб надати точну відповідь, слід розуміти чи турбує наразі щось дитину? Як давно були активні симтоми захворювання і які? Чи є можливість вислати попердні результати обстежень, на основі яктх було виставлено діагноз? Крім того, чи здійснюєте ви моніторинг основних показників, які необхідно контролювати при вашому стані, адже пошкодження судин може прогресувати при деяких типах васкуліту, незважаючи на повну відсутність симптомів і цілком нормальні гострофазові реагенти. У цих ситуаціях моніторинг активності захворювання за допомогою лабораторних тестів, повторних візуалізаційних досліджень або формального тестування когнітивної чи легеневої функції часто важливий. Як давно ви здавала основні аналізи: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, с-реактивний білок, загальний аналіз сечі, ANCA, рівень антигену фактора фон Віллебранда, а аткож, залежно від пошкодження -візуалізаційні обстеження. Окрім того чи проводили моніторинг активності гломерулонефриту- основні показники функції нирок (креатинін, сечовина, сечова к-та, ШКФ, Цистатін С N)
Elena 2024-01-04 00:39
Добрий день. Дякую. Так, є купа аналізів, здаємо систематично для контролю. Надіслати можу в приват.
Тиждень тому боліли состави (під колінами), висипання на ступнях. Але лікар каже, що це не васкулітне висипання, а показники аналізів підвищені незначно, тому це не той діагноз, що поставили і треба відміняти препарати.
Аналізи, на основі яких ставили діагноз 5 років тому:
ANA позитивний, вище 1: 80, ніжно-гранулярний
Аналіз сечі по Нечипоренко:
Лейкоцити 8,5 10*6/л
Еритроцити 5,5 10*6/л
Циліндри гіалінові 1 на 2 камери
Заг. Аналіз сечі:
Білок 0,75 г/л
Лейкоцити 5-15 (норма до 5)
Еритроцити 5-15 (норма до 5)
Дякую.
Лілія Нестеровська
иммунолог 2024-01-04 13:03
Вишліть будь ласка результати на пошту lilya.nest28@gmail.com

 якщо є фото висипань, які були на початку захворювання і зараз, також вишліть. Крім того, попердні заключення також бажано переглянути