Розшифровка аналізу

Спрашивает: Marija
Пол: Женский
Возраст: 2830 лет
Доброго дня. Здавала аналіз на аутоімунні захворювання. Що означає кожен показник знаю. Хочу що ви лопомогли розшифрувати результат. Тобто що означає низьеопозитивний результат. Чи гранична норма це добре чи має бути негативний? Чекаю на відповідьДякую.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 13 ноября 2017 года

3 ответа

Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2017-11-15 22:03
Добрый день.
Граничная норма - это еще хорошо, низкопозитивный результат - это уже повод обратить внимание на показатели. То есть, есть тенденция к развитию аутоиммунного процесса, какого-то склероза.
Ірина 2017-11-15 22:15
Дякую.
Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2017-11-15 23:52
Всего доброго.