Аналіз сечі розшифровка

Спрашивает: Marija
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. Скажіть чи аналіз в нормі? Нічого не турбує. Здавала просто. Результат: Колір-жовта, Прозорість-сл. Мутна, питома вага 1032, епітелій 1-2 вираж, лейкоцити 2-4 вираж.,бактерії+, оксолати.
Чи потрібне лікування?
Добавлен: 14 декабря 2017 года

3 ответа

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2017-12-14 20:24
У вас выявлены оксолаты. Могут формироваться камни. Выполните УЗИ почек, мочевого пузыря и посетите уролога.
Платная консультация
Ірина 2017-12-15 00:23
Дякую. А лейкоцити і епітелій це норма? І що означають бактерії?
Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2017-12-15 11:37
Да, остальные показатели допустимы и в норме