Травматичний відрив та осифікат мязів аддуктора справа

Спрашивает: Максим
Пол: Мужской
Возраст: 14 років
Шукаю спіціалістів по цьому питаню щоб помогли вирішити цю проблему.
Добавлен: 4 апреля 2014 года

3 ответа

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2014-04-05 08:29
Покажіть вихідні дані обстежень, на основі яких встановлено діагноз
Детальніше опишіть анамнез хвороби, скарги - можна буде зробити відповідні висновки
максим 2014-04-06 20:59
Діагноз встановили на основі ренген знімку, МРТ, Дитина скаржиться на біль і похрупування при нагрузках і довгому сидінні. Зверталися в інститут ортопедії і травматології м. Київ, порадили динамічне спостереження. У випадку виникнення больового синдрому або неврологічної симптоматики-оперативне лікування в умовах інституту.
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2014-04-11 12:09
Очевидно так і є.
При можливості хотілось би подивитись на результати обстеження - по можливості виложіть рентген і архів диска МРТ на файлообмінник з вказівкою посилання в переписці