Результати загального аналізу крові

Спрашивает: Катерина
Пол: Мужской
Возраст: 1 рік 10 місяців
Здравствуйте, мене дуже бентежать результати аналізів мого сина, у всіх них показник лімфоцитів повишений(68-47), а нейтрофіли, тобто сегмент навпаки понижені(25-49). З чим це може бути пов'язано, і що можна зробити щоб все стало в норму? Буду дуже вдячна за відповідь!
Категория: Инфекционист
Добавлен: 30 ноября 2015 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2015-11-30 16:44
Катерина! С этим вопросом Вам нужно обратиться к детскому гематологу.