Можливо потрібно антибіотик, або якісь інші ліки? Якщо так, які?

Спрашивает: Олександр
Пол: Мужской
Возраст: 28 лет
Здравствуйте,2 роки назад були почались проблеми з травленням(просто їжа дуже довго перетравлювалась), зробив узд органів черевної порожнини нічого не виявили все в нормі, відправили на ендоскопію, знайшли вогняну еритему, поставили діагноз хронічний гастродуоденіт, взяли аналіз на хеликобактер пилори, аналіз виявився позитивним, виписали курс антибіотиків, повторно зробив ендоскопію через 2 місяці еритема була присутня, а аналіз на хеликобактер був негативний, прописали Лімзер в період загострення гастриту і Льон.3 місяці назад відчув дискомфорт в лівій частині живота сантиметрів 5 від пупа, в тій зоні почалось постійне вздуття, поколювання, болі іноді віддавали в спину під ребро, або під серце, іноді просто болів шлунок ніби окропом обпік. Пропив 2 тижні Лімзер, потім вирішив зробити повторно ендоскопіюі узд органів черевної порожнини. Поставили діагноз Ерозивний гастрит стадія загострення, аналіз на хеликобактер був негативний. Виписали Паноцид 1т. -1р зранку, гастро- норм 2т. -2р. за 30 хв до їжі, гавіскон 1ч. л. -3р на день, капсумен 1т-3р день, курс лікування 20 днів. Пропив все курсом, стало трохи краще, але вздуття в лівій частині нікуди не зникло іноді поколює.
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 25 июня 2018 года

1 ответ

Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-06-30 16:42
Александр, добрый день.
Возможно проблема в кишечнике. Если есть возможность пришлите результаты УЗИ. Сдайте анализ кала на дисбактериоз. И что с поджелудочной железой? Анализы биохимические делали? Нарушения стула не было?