Розібратися в результатах аналізів

Спрашивает: Елена
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Доброго вечора! Мене звати Олена. Мені 24 роки. Допоможіть, буль ласка, розібратися в результатах аналізів. Я чесно взагалі не можу нічого зрозуміти. Як їх розуміти, все в нормі, чи можливі зауваження? Є сумніви. Можливо є якісь поради. Що роботи? Завчасно, щиро вдячна за відповідь.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 декабря 2015 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-01-03 14:22
Доброго дня! А що Вас турбує? Чому здали такі аналізи?
Платная консультация
Елена 2016-01-10 18:24
Доброго дня! Нічого не турбує. Здавала аналізи по рекомендації врача, оскільки було виявленно не знане повищення лейкоцитів.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-01-12 11:01
Виявлений помірний ріст гарднерелли та незначний - кишковий палички, протею, псевдомонас, стрептококку. Я би радила місцеву санацію