Хоріонічний гонадотропін людини з β-субодиницею (ХГЧ+β)
Спрашивает: Катя
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Немає
Добрий день, допоможіть будь-ласка розшифрувати аналіз Хоріонічний гонадотропін людини з β-субодиницею (ХГЧ+β) Результат 15765. По УЗИ вагітність 5 тижнів і 5 днів. Чи відповідає аналіз нормальному розвитку вагітності? Дякую за ваше розуміння і виділений час.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 5 июля 2017 года

1 ответ
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-07-05 12:17
Добрый день, Екатерина.
Да, данный результат соответствует вашему сроку.