Вагітність

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Хронические заболевания: Дисплазія шийки матки (робили кріо)
Доброго вечора. Останні місячні були 20.12.16. Була на УЗД 31.01.17 встановили термін вагітності - 3-4тижні, лікар сказав, що усе добре (додала зображення результатів УЗД). Здавши аналіз на ХГЧ, отримала такі результати:
динаміка наче дуже погана (лікар на УЗД казав що цей показник повинен подвоюватись кожні 2-3 дні). Чи можна довіряти аналізу на ХГЧ?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 февраля 2017 года

1 ответ

Добрый день. Динамика прироста плохая, вам следует повторить узи омт в динамике, через 5-7 дней