Головні болі. Болі у зоні нирок

Спрашивает: Альона
Пол: Женский
Возраст: 15 років
Здравствуйте, я звертаюсь до вас с такою проблемою страдаю на високий тиск 160/90 пульс 130. Перші симптоми тиску почали проявлятис ще в вересні місяці я не звернула увага, а коли почали боліти нирки я звернулася в лікарню пройшла обстеження поставили діагноз гострий пієлонефрит. Лікували цефтриаксоном і спазмалітиками. Все прошло. Але зараз знову почав турбувати тиск сильні головні болі приступи сердечна аритмія поставлений діагноз ВСД за гіпертонічним типом. Лікуюся зарез папазол пірацетам кратал рибоксин бісопролол біфрен. Нічого не допомагає. Допоможіть будь ласка. За все Дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 9 мая 2018 года

11 ответов

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2018-05-10 20:53
Добрый день.
Повторные анализы мочи Вы делали? УЗИ почек?
Альона 2018-05-10 21:36
Так робили і аналізи і УЗИ. Підозрюють пухлину наднирників
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2018-05-10 22:38
Есть заключение узи, можете присоединить?
Альона 2018-05-11 16:01
Заключення узи в історії хвороби. На руках у мене не має. В мене при собі тільки аналізи крові.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2018-05-11 16:48
Если есть подозрение на опухоль надпочечников, то нужно заняться этой проблемой - обратиться к эндокринологу или онкологу. При подозрении на опухоль Вам должны были дать выписку и рекомендации по дальнейшему обследованию. Нарушение работы надпочечников тоже может давать такие симптомы, как у Вас, поэтому откладывать это не стоит.
Альона 2018-05-11 18:57
Вони мені кажуть це тільки підозри нічого страшного не має просто попий таблетки і все пройде. Ендокринолог сказав збільшена щитовитка. Онколог рак шкіри.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2018-05-11 21:35
При таких серьезных диагнозах нельзя просто попить таблетки. Нужно обследоваться, чтобы выяснить точно, есть там опухоль или нет.
Альона 2018-05-12 11:57
Сьогодні мають мені прийти рещультати обстеження.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2018-05-12 14:14
Дождитесь результатов. После этого можно определить - или Вами должен заниматься онколог, или эндокринолог, или кардиолог. Важно понять причину такого состояния.
Альона 2018-05-12 17:30
Поставили точний діагноз: пухлина наднирників. і другий точний діагноз Гіпертонія другої стадії.
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2018-05-12 21:08
Вам необходима консультация онколога.