Нога ліва болить

Спрашивает: Евгеній
Пол: Мужской
Возраст: 44 года
Хронические заболевания: Гіпертонія 2, виразкова хвороба у реміссії, гемангіома печінки.
Вітаю, болить поясниця і ліва нога, пах зліва. Протягом року болі були не сильні обходився без лікаря. Зараз з травня см ильно болить ліва ягодиця, пах зліва, нога німіє, мурашки. Хромота зьявилася. Я військовий в не можу попасти у госпіталь ніяк. У травматолога коксартроз 1-2 ст. Мрт поясниці. дорзальгі випинання дисків l2 l3, l4 l5, l5 s1. дорзальні випинання до 1,5 мм. Від чого може боліти так нога поясниця чи сустав? Як спасатися, як лікуватися? Дякую
Категория: Невропатолог
Добавлен: 27 июня 2024 года

1 ответ

Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-06-28 17:43
При таких болях командир или начмед части вам всегда даст направление на консультацию к врачу и не обязательно в госпиталь и по всей видимости вам нужен ортопед, а не невролог и тем более не нейрохирург