Низький цукор

Спрашивает: Крістіна
Пол: Мужской
Возраст: 3 года
Хронические заболевания: Цитомегаловірус Диспластична кардіопатія Фолікулярний гіперкератоз
Вітаю, Почалось з того, що при проходжені комісії для садочку в сечі були виявлени кетони, педіатр сказав, що необхідно сдати кров на цукор, на голодний шлунок зранку цукор був 3,2. При цьому дитина активна, не має скарг. Вік 3 роки, вага 16.8 кг і зріст 98 см. Порекомендували раз в місяць перевіряти рівень цукру. 16.02 дитина захворіла температура 36,8, кашель. А наступного ранку почалась блювота, дитина вяла, напівпритомна, викликали швидку, виміряли вдома глюкометром цукор 1,7. Почали відпоювати водою з цукром,5 чайних ложек, на швидкій поїхали до інфекційної лікарні, там швидкий тест виявив грип а. Аналіз крові підтвердив грипп і рівень цукру 1,9. В лікарні повторилась блювота, почали вводити глюкозу по вені, дитина миттєво пришла до тями. Гликемический профиль:
6: 00 13: 00 18: 00 21: 00
4.0
анализ мочи 17.02 глюкоза 14, кет тела 4.
20.02 глюкоза 0 кет тела о Биохимия крови: 17.02 глюкоза 1.9, а-амилаза 38,7, билирубин общий 8.9, тим. Проба 0.97, Алат 0.43, креат 79, общий белок 69,3
19.02 Прокальцитонин 0.910, СРб 9,40
Дитина перебірлива, мясо вживає лише подрібленим у бульйонах, супах. Овочі сирі теж їсть погано. Компенсую це лише овочевими супами, їсть тикву, броколі, кабачки, буряк, моркву, перець, капусту, але лише в вареному вігляді. З каш їсть рис, гречка, кус кус, інколи вівсянку, манку з твердіх сортів, булгур, макаронні вироби. Фрукти вживає банани, яблука, мандарини, гранат, виноград, полуницю, малину по сезону та в мороженому вигляді. Солодкого не давала майже до 2 років
, смаженого, жирного зовсім не вживає. Стул в дитини кожного дня, рідко буває через день, коли мало вживає іжі. В більшості випадків оформлений, але не твердий, іноді буває кашеподібний, але один раз на день. Була внутрішньоутробна інфекція на останніх місяцях вагітності цитомегаловірус
В нашомі місті на данний час немає дитячого ендокринолога, на що повинні звернути увагу, які обстеженя необхідно провести, підскажіть, будь ласка!
Добавлен: 3 марта 2024 года

1 ответ

Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2024-03-11 02:43
Доброго дня.
Я радила би вам сдати кров на рівень глікованого гемоглобіну. Цей показник відображає середній рівень цукру за останні три місяці і є найбільш показовим.