Лимона корка

Спрашивает: Вікторія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Вітаю, допоможіть розібратись чи це лимонна кірка, робила узд 2 місяці тому є кісти маленькі в молочній залозі, особливо коли холодно грудь дуже морщиться, такого раніше не було, дякую якщо відгукнетесь
Категория: Маммолог
Добавлен: 3 октября 2024 года

3 ответа

Кравчук Юрий Иванович
маммолог 2024-10-03 11:59
Доброго дня, на схоже по фото на зміни по типу лимонної кірки. Можливо ви схудли трішки останнім часом. Зміни при лимонній кірці не проходять і залишаються.
Якщо є УЗД то викладіть, можливо там щось підкаже для кращої відповіді
Вікторія 2024-10-03 12:54
Просто вони так виглядають як з зморшками лимоної корки, я в інтернеті вела в пошуку є подібні фотографії де вказано що рак і тому перелякалась
Вікторія 2024-10-03 12:55
Як має виглядати лимонна кірка на грудях?