Лейкоцити. Аналіз крові

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня. Здавала аналіз крові, бо вже другий тиждень якісь дивні відчуття у голові, то печіння легке, то поколювання в різних частинах голови, і навіть шиї. Скажіть будбласка лейкоцити надто високі. Просто бачу вище норми і переживаю.
Категория: Гематолог
Добавлен: 7 октября 2019 года

3 ответа

Соболев Александр Борисович
гематолог 2019-10-07 18:46
Здравствуйте.
Данных за гематологическую патологию нет.
Это может говорить о наличии воспалительного процесса в организме.
Вам следует обратиться к врачу для осмотра с целью его определения и последующего лечения.
Всего хорошего.
Платная консультация
Ірина 2019-10-07 18:54
До терапевта? А поколювання в голові можуть бути звязані з лейкоцитами?
Соболев Александр Борисович
гематолог 2019-10-07 20:16
Да, к терапевту. А связано с воспалением.
До свидания.