Розгорнутий аналіз крові в дитини 10 місяців

Спрашивает: З
Пол: Мужской
Возраст: 10 місяців
Хронические заболевания: Немає
Доброго дня! 2 тижні тому моїй дитині педіатр назначив планово здати аналіз крові, в результаті гемоглобін 100, сегментояд 3, лімфоцити 91, назначили перездати, але в малого появилися соплі та сильно виділялися слюні, тому перездати аналіз через 12 днів. В наступному аналізі гемоглобін 105, сегментояд 13, лімфоцитів 80. Що може бути? Дитина поводиться себе активно, особливо не капризує, чи може це бути признаки чогось поганого?!
Категория: Гематолог
Добавлен: 3 апреля 2019 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
гематолог 2019-04-03 23:09
Здравствуйте.
В анализе легкая анемия, умеренная нейтропения.
Повода для волнений нет.
Показано наблюдение вашего педиатра. При нарастании нейтропении- обследование у гематолога.
Всего доброго.