Канцерофобія

Спрашивает: Marija
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. У мене вже більше місяця у легенях є хрипи. Кашлю нема. Лікар слухала то хрипів при диханні не чує. Хіба як кашельну сильно то казала що легкий свист. Бронхіт пролікувала, але дальше те саме. На знімку нічого поганого не бачуть. Спірографія в нормі. Але я як кашельну то чую. Спеціально ходжу і покашлюю щоб перевірити чи є хрипи. Проблеми з носом, сильно викревлена перегородка і в результаті перфорація. Здала аналіз крові загальний то все в нормі. Скажіть при лейкозі чи лімфомі чи раку легень може бути такий симптом? І чи були б зміни в аналізі? Дякую.
Теги: канцерофобия
Категория: Гематолог
Добавлен: 3 марта 2018 года

6 ответов

Соболев Александр Борисович
гематолог 2018-03-03 15:03
Здравствуйте.
Судя по вашему описанию, никаких данных за онкологический процесс нет. При этих заболеваниях анализ крови чаще всего реагирует различными изменениями. Вам нужно решить вопрос о оперативном лечении искривления носовой перегородки. Кроме того, в связи с канцерофобией, необходимо лечение у психотерапевта.
Всего доброго.
Платная консультация
Ірина 2018-03-03 15:08
Дуже дякую.
Ірина 2018-05-30 15:28
Доброго дня. Здавала аналіз крові. Всі показники в нормі. А паличкоядерні 13 при нормі до 6. Варто турбуватися?
Ірина 2018-05-30 15:36
Еритроцити 3,9, лейкоцити 6, сое 5, лімфоцити 20, гемоглобін 125, сегментоядерні 60, еозенофіли 1, паличоядерні 13

Аналіз здавала бо шкіра на руках свербить чи пече не можу зрозуміти.
Соболев Александр Борисович
гематолог 2018-05-31 15:48
Здравствуйте.
Данных за гематологическую патологию нет.
Палочкоядерный сдвиг может говорить о наличии воспаления. Уточнять это нужно со своим терапевтом.
Всего доброго.