Як покращити аналізи крові

Спрашивает: аталія
Пол: Женский
Возраст: 42 года
Здравствуйте, у мене проблеми з аналізами крові. Падає гемоглобін. Пила актиферин піднявся від 94 до 118. Пройшло два місяці і знову впав до 90. Що порадете робити. Приймаю антидепресанти вже третій рік. Постійно лікуюся у психоневролога. Та вона каже що то не від того. Порадьте що робити.
Категория: Гематолог
Добавлен: 18 мая 2017 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
гематолог 2017-05-18 22:29
Здравствуйте.
Вам нужно принимать препарат железа, к примеру тотема, по одной ампуле 2 раза в день внутрь согласно инструкции в течение 3 месяцев не зависимо от цифр гемоглобина. А затем по 4-5 дней во время каждой менструации до менопаузы. При выполнении этих условий Вы забудете об анемии.
Всего доброго.