Аналіз крові розшифрувать

Спрашивает: Татьяна Билаш
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, в мене така проблема дитина 3 неділі Кашляє, поставили діагноз правостороння пневномія, в аналіз показало що багато лейкоцитів 28 тисяч, після уколів, тиждень назад здали аналіз нову а лейкоцити 28,4 при тому що температури, нежиті у дитини не має, активна, їсть гарно. Попали у лікарню у вівторок, назначили два антибіотики 2 рази вдень, здали аналізи лейкоцити 19 тисяч, сьогодні передали знову аналізи а у неї 22 тис. Я не знаю, чому так після таких уколів запальний процес повинен би падати а він навпаки піднімається. Поможіть будь-ласка, дитині 2 роки, і найшли аскариди в калі
Категория: Гематолог
Добавлен: 26 января 2018 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
гематолог 2018-01-26 15:29
Здравствуйте.
Высокие цифры лейкоцитов скорее говорят о продолжении воспалительного процесса. Данных за гематологическую патологию нет. Рекомендуется продолжение стационарного лечения и обследования у педиатров.
Всего доброго.