Киста яйника

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. На Узи поставили фолікулярна киста правого яйника. І гіперплазія ендометрію. Дуже переживаю чи гіперплазія це рак? Буду вдячна за швидку відповідь бо місця собі не знаходжу, в інтернеті начиталася різних статей.
Категория: Онколог
Добавлен: 26 июля 2018 года

3 ответа

Доброго дня. Не хвилюйтесь. Гіперплазія ендометрію це не рак. Вам треба звернутись до гінеколога для лікування.
Ірина 2018-07-26 22:36
Так звичайно, завтра іду. Але просто в неті пише на різних сайтах що ця гіперплазія вже може бути погана. Що переростає в рак за пару місяців. так переживаю.
Гіперплазія це не рак. Проте потрібен огляд гінеколога, певні дообстеження і лікування.