Гематома на щоці

Спрашивает: Валентина
Пол: Женский
Возраст: 43 года
Доброго дня!
Підскажіть будь ласка: місяц назад було видалення верхнього зуба 5. Місце видалення погано заживало, в цей самий час готувалися зуби для протезування. Коли хворе місце відносно зажило, на десні в районі видалення з явилася шишка невеличка за розміром, Через пару днів вона значно збільшилася. При натисканні не боліла, гною не було. Звернулася в стомат. Поліклініку, до лікаря який видаляв зуб. Була відповідь, що при видаленні зуба вийшла кістка над зубом в сторону. Потрібно поставити на місце (можно не ставити, буде шишка на все життя). Зробили анастезію, з допомогою молотка вбили назад. На десні шишки немає зараз.
Але турбує інше.
На щоці всередину в мяких тканинах зявилася інша шишка, так ніби ватяний тампон весь час там лежить. В лікарні відповіли що це значна гематома, яка утворилася при механічному вбиванні молотком. Приймаю антибіотики + серрата, сьогодні 3 день. Щока стухла, але дане місце дуже турбує (не гостра біль, заважає). Чи може так бути? Як довго буде стухати дана гематома?
З повагою Валентина
Категория: Стоматолог
Добавлен: 16 марта 2016 года

1 ответ

Алцыбеева Юлия Евгеньевна
стоматолог 2016-03-20 13:43
Добрый день! Действительно могла образоваться гематома от травматического воздействия на мягкие ткани. Как долго будет рассасываться-трудно сказать все зависит от индивидуальных особенностей организма, тут необходимо выполнять все предписания лечащего врача и наблюдение(чтоб не было осложнений).