Затерпла поверхня язика

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 39років
Добрий день. У мене уже рік, як затерплий язик (поверхня). Це сталося після видалення зуба зліва, була зроблена анастезія. Мішає навіть в горлі, смаки відчуваю. Лікар приписав таб. З віт. В-без результатів. Буду вдячна будь -якій пораді.
Категория: Стоматолог
Добавлен: 7 сентября 2017 года

1 ответ

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2017-09-07 17:52
Мабуть під час проведення анестезії або під час видалення зубу був травмований нерв який забезпечує чутливу іннервацію язика. Так буває, рідко, але буває.

Якщо я правильно зрозумів, то у вас оніміло пів язика.

Чи є якась динаміка за весь час, тобто за рік? Чи є якесь покращення?

Ви вказали, що відчуваєте смаки, що це значить? Які смаки?