Фото обличчя

Спрашивает: Ростислав
Пол: Мужской
Возраст: 21 год
Здравствуйте, я Ростислав. Сьогодні я зробив фото обличчя. Конкретно гнійних висипань незамітно, тому що ввечері і зранку я мастився кремом фузідерм-б він добре підсушує прищі. також користуюся косметикою LA ROCHE-POSAY: крем Toleran Ultra но він знімає роздратування, але лущення не повністю. Я ним ввечері після вмивання мащусь і ранком все одно є лусочки, шкіра завжди лущиться. Пробував також Бепантен крем, но він також не поміг, прищі як були так і є. і їх ставало ще більше. Від прищів мені найкраще помагає фузідер-б. но він тільки їх добре підсушує і шкіру теж. Тому підкажіть що найкраще проти лущення і для зволоження
Категория: Дерматолог
Добавлен: 11 марта 2016 года

1 ответ

Жовтун Виктория Викторовна
дерматолог 2016-03-11 20:06
Добрый вечер.
Мойте голову и умывайтесь 3 раза в неделю Эуцерин шампунь с 5% мочевиной. Он поможет избавится от шелушения. Для увлажнения на ночь Демотен гель. Утром ЛяРош