Фенілкетонурія

Спрашивает: Яна
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Вітаю, мій чоловік є носієм мутації R408W гетерозиготному стані. Фото аналізу прикріплюю.
По словам свекруха з народження в нього була фенілкетонурія, але в нас є певні сумніви.
З 15 років він не приймає порошки(ліки). Зараз йому 34.
Чи міг бути діагноз помилковий?
Скажіть будь ласка, що означає ця мутація? Мій чоловік хворий на фенілкетонурію чи є просто носієм?
Категория: Генетик
Добавлен: 25 февраля 2024 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2024-02-25 09:46
Добрий день, по цій одній мутації не може бути вичерпної відповіді.
Який був рівень фенілаланіну до лікування?
Який саме застосовувся засіб?
Який зараз рівень фенілаланіну?
Платная консультация
Яна 2024-02-25 10:54
Дякую за швидку відповідь.
Приймав PKU2. Який зараз не знає, не здавав. Його можна здати в любій лабораторії?
А скажіть будь ласка, якщо свекруха здасться анализ на днк саме на цей r408w(на його один цей ген) і якщо в неї його не виявлять. Про що це може свідчити?
Наталя Петрівна
генетик 2024-02-25 12:05
Нічого аналіз свекрухи на цей ген не дасть.

Не знаю чи в кожній лабораторії можна здати. Питайте у лабораторіях.

Але якщо він одержував лікування, то мали бути аналізи на фенілаланін багато разів зроблені.

Саме показник фа найголовніший для діагнозу.