Росшефруйте будь- ласка! Чи є якась загроза розвитку дитини?

Спрашивает: Соломія
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Нема.
Здравствуйте, Скажіть чи є якась загроза не правильного розвитку дитинки? Вагітність 12-13 тижнів. Вільний бета -ХГ - 61,8 (1,71 МоМ) РАРР - 1,85 (0,96 МОМ) ? Чи це свідчить що дитина може бути з синдромом дауна, або інші вади? Буду дуже вдячна за відповідь. Це перша вагітність.
Категория: Генетик
Добавлен: 5 апреля 2016 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2016-04-09 11:08
Доброго дня!
За одним цим показником нічого сказати не можна.
Скринінг повинен включати УЗИ з оцінкою ТКП, оцінку рівня ХГЛ та PAPP– A. І ці всі данні мають бути використані для розрахунку ризику допомогою комп'ютерної програми.
Якщо ще немає 13тижнів+6 днів - Ви ще можете знайти лабораторію в якій скринінг роблять грамотно.