Повишений ріст волосся

Спрашивает: Маряна
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, в мене є волосся майже по цілому тілі на животі, спині а тепер почало рости на грудях. Не знаю що з цим робити адже це дуже замітно оскільки воно темне. Якщо це все гени то можна якось вилікувати? і якщоя буду приймати гормони то як вони мені допоможуть? Волосся перестане рости?
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 22 июня 2016 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2016-06-22 21:39
Доброго вечора, Мар'яно.

Перш за все треба визначити причину посиленного росту волосся у Вашому конкретному випадку. Якщо це, як Ви кажете, "гени", то лікування ми не розпочинаємо і єдиним доцільним рішенням буде механічне видалення небажанного волосся.

Іншою причиною подібного стану може бути надлишок чоловічих статевих гормонів в організмі. Ось в цьому випадку ми проводимо лікування жіночими статевими гормонами. Вам необхідно буде здати аналіз крові на вільний тестостерон та ДГЕА-с на 8-12 день менструального циклу. Також Вам необхідно буде проконтролювати роботу наднирників, для цього Вам необхідно здати аналіз добової сечі на кортизол. Після отримання всіх результатів ми зможемо говорити про необхідність лікування та його вид.

З повагою, Надія Сергіївна.