ЕКГ серця розшифровка

Спрашивает: Ольга
Пол: Мужской
Возраст: 12 років
Хронические заболевания: Хронічних захворювань немає
Доброго дня. Сину 12 років. Займається футболом вже три роки. Зробили планову ЕКГ. Результат: ритм синусовий, синусова аритмія, чсс53-72уд за хв. Підвищений вольтаж екг, посилення біоелектричної активності ЛШ, НБПНПГ, порушення процесів реполяризації. Робили УЗД серця, все в нормі, додаткова хорда. Син хоче поступати у футбольну академію. Скажіть будь ласка чи можна з таким результатом ЕКГ займатися спортом? Дякую
Добавлен: 29 мая 2021 года

5 ответов

Щудро Ольга Александровна
детский кардиолог 2021-05-31 21:33
Вітаю! Протипоказань до занять спортом не має. Це все варіант норми.
Ольга 2021-06-01 10:19
Я Вам дуже вдячна. Педіатр ще сказала що на ЕКГ видно гіпоксію міокарда ЛШ., і через це не дає довідки. Скажіть будь ласка, на цих фото ЕКГ, які я Вам надіслала Ви теж бачите гіпоксію? Дякую
Щудро Ольга Александровна
детский кардиолог 2021-06-01 20:39
Не хвилюйтеся, ніякої гіпоксії там не має і близько.
Ольга 2021-06-01 20:46
Велике Вам спасибі
Щудро Ольга Александровна
детский кардиолог 2021-06-01 22:54
Будь ласка, здоровья Вашому синочку!