Чи наступить вагітність

Спрашивает: василина
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, вчора чоловік кінчив всередину, а сьогодні пішла менструація планова. Цикли регулярні в мене. є дочка 2,2. керарили мене. Чи можливо таке що наступить вагітність? Були того місяця проблеми з циститом. Кровяні виділення були. Приймала тутукон
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 июля 2017 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-07-03 16:38
Доброго дня. Оскільки менструація прийшла, то вагітності не буде