Біль в області бороди лінфавузли

Спрашивает: Володимир
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: немає
Здравствуйте, я лікував зуб пломбували канали після цого сильна біль зуба і почало боліти під бородою лінфавузли що це може бути ходжу до наших врачів і нічого все добре но біль ужасна добре що кетанол допомогає я вже незнаю що робити допоможіть Будласка Дякую
Категория: Стоматолог
Добавлен: 15 февраля 2016 года

1 ответ

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2016-08-19 23:08
Володимир доброго вам здоров’ я.
Напевно моя відповідь вам не допоможе, вважаючи що пройшло вже пів року (не було спеціалістів). Якщо у вас ще є питання пишіть, постараюсь відповісти.
Будьте здорові.