Біль в груді

Спрашивает: Marija
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго вечора. Сьогодні цілий день болить в правій частині грудної клітки. Більше болитьь якби в лопатці. Болить при глибокому вдиху чи покашлювані, іноді під час якогось руху. Що це може бути? В мене є протрузії в грудному відділі.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 8 июня 2018 года

6 ответов

Подерячев Александр Михайлович
невропатолог 2018-06-09 13:51
Ото ті протрузії і турбують.
Ірина 2018-06-09 14:02
А що можна зробити? Ще переживаю щоб це не були легені, бо начиталася всякого(
Подерячев Александр Михайлович
невропатолог 2018-06-10 10:22
Як мінімум рентгенівське обстеження грудної клітки
Ірина 2018-06-11 13:09
Рентген робила 3 міс тому. Все добре було. На сьогоднішній день біль майже проходить. Мазала німідом. Ще щось можна робити?
Ірина 2018-06-11 13:11
І скарги мої більш на неврологічні схожі чи ні? *
Подерячев Александр Михайлович
невропатолог 2018-06-12 05:35
Можу назвати мінімум чотири хвороби на що це схоже. А неврологічна одна. Треба обстеження