Нервова дитина

Спрашивает: наталя
Пол: Мужской
Возраст: 3,5 років
Здравствуйте, нашій дитині тільки 3,5 років. Але проявляються часто сильне нервове збудження, було таке швидше, напевне осінню, ми зверталися до лікаря, сказали переросте. Зимою вроді таке не проявлялося. Тепер знову, не слухається, не звертає увагу на те що до нього говориться, б*ється. Говорить тільки це моє, я хочу. Вже незнаємо що робити і йдемо на уступки і сваримося і буває що получить по попі. може щось порадите, може якісь препарати, а то боюся щоб гірше не було. Але до нас приїхав, ще, місяць тому син брата, він ще почав ревнувати, спочатку все було добре, але з часом йому це почалося не подобатися. Незнаю, що впливає, але хочу щоб дитина була спокійною і здоровою.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 16 мая 2016 года

1 ответ

Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2016-10-20 20:09
Здравствуйте, к сожалению, в настоящий момент у нас нет специалиста этого профиля (детского невропатолога). Вам нужна именно консультация детского невропатолога, обратитесь пожалуйста на очную консультацию к детскому невропатологу.