Болить спина

Спрашивает: Marija
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. Вчора в обід заболіло в спині. Болить до тепер. Біль є в спині в районі ребер. Болить тільки справа. Біль сама собою не сильна, але коли нагинаюся вперед і нагинаю голову, підборідком до грудей то болить сильніше.,якби здавлює чи колить. Що це може бути?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 11 декабря 2017 года

2 ответа

Ірина 2017-12-13 16:25
Хочу добавити. Болить найсильніше зранку, потім ледь відчутно. І болить суто при нахилі тулуба вперед, і при нахилі голови до грудей. І ще в менне протрузії в грудному відділі хребта є.
Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2019-01-20 18:26
Здравствуйте. Это могут быть проявления радикулопатии и требуют очного осмотра невропатологом.