Анестезія та рентген на ранньому терміні вагітності

Спрашивает: Даша
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Хронические заболевания: Відсутні
Вітаю, на ранньому терміні вагітності (3 тижні і 3 дні) відвідала стоматолога. Пролікували зуб з анастезією в десну, а також зробили рентген візіографом (знімок відразу виходив на компʼютер, стоматолог сам тримав датчик біля зуба і не виходив, захисту мені не одягали). Тоді я не знала про свою вагітність і тепер дуже хвилююсь чи не вплине це на плід.
Чи відбувається на такому терміні закладка органів?
Буду дуже вдячна за відповідь!
Категория: Генетик
Добавлен: 15 мая 2024 года

5 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2024-05-15 13:37
Доброго дня, це була одноразова дія препарату, та місцева дія рентгену.
Тобто імовірність впливу практично відсутня.
Який термін зараз?
Платная консультация
Даша 2024-05-15 14:11
Дякую, тобто можна не хвилюватись?
Зараз термін 9 тижнів і 2 дні.
На першому УЗД в 6 тижнів все було в нормі та було серцебиття.
Наталя Петрівна
генетик 2024-05-15 17:06
Немає підстав думати про збільшення ризиків.
Пам'ятайте, що з 11 по 13 тиждень - час для комбінованого скринінгу.
Платная консультация
Даша 2024-05-15 17:17
Дякую величезне за відповідь ☀️