Амніоцентез: чи варто проводити при транслокації

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Хронические заболевания: Немає
Доброго дня!
Хочу дуже попросити Вашої поради. Дано: 3 вагітність, перші дві закінчились завмиранням в терміні 6-8 тижнів. Здали з чоловіком після другої каріотипи, в мене нормальний без змін, в чоловіка збалансована реципрокна транслокація між короткими і довгими плечима хромосом 4 і 6.
Наразі третя вагітність природним чином, перший і другий скринінги відповідають нормам, узд - все добре, без жодних відхилень. Здала також НІПТ Сariotipo plus, по ньому також все добре, немає жодних відхилень і мутацій.
Наразі в мене по місячним 18 тижнів і 1 день вагітність. Генетик, з яким я консультуюсь, дуже рекомендує все ж здати амніоцентез, я ж дуже боюсь його робити, щоб не нашкодити вагітності і дитині, так як було вже 2 невиношуваності. Підкажіть, будь ласка, які ризики в нашому випадку, якщо не проводити амніоцентез при тому, що скринінги і узд - все в нормі? і чи варто все ж погодитись на процедуру?
Дякую Вам дуже!
Категория: Генетик
Добавлен: 18 января 2024 года

7 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2024-01-18 19:26
Доброго дня,
Дайте заключня всіх результатів
Платная консультация
Ірина 2024-01-18 19:39
Дякую Вам за відповідь! Нижче прикріпляю результати скринінгів.
Ірина 2024-01-18 19:41
Другий скринінг
Ірина 2024-01-18 19:46
НІПТ висновок
Наталя Петрівна
генетик 2024-01-19 09:23
У Вашому випадку показів для аналізу каріотипу плода немає.

Наявність транслокації не є однозначним показом.

Якщо маєте ще питання, то пишіть.
Платная консультация
Ірина 2024-01-19 11:17
Дякую Вам велике!