Скринінгу 1 триместру

Спрашивает: Гатала Анна
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Був один викидень на терміні 6 тижнів. Друга вагітність, народилась дівчинка, на першому скринінгу також був завищений цей показник, на консультації генетиком сказали що це було через загрозу бо я якраз лежала на збереженні.
Доброго дня підкажіть будь ласка чи є привід для хвилювання фото додам. Узд сказали дуже хороше, а результати скринінгу завищені, про що це може свідчити? Перед здачою аналізу перехворіла на ковід. Дуже переживаю (
Категория: Генетик
Добавлен: 28 апреля 2021 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2021-04-28 17:01
Добрий день,
у Вас не завершений скринінг.
Це лише проміжні дані.
Як одержите повне заключення - надайте його та сформулюйте конкретні запитання.
Платная консультация
Анна Гатала 2021-04-28 17:27
Підкажіть як це не завершений скринінг? В мене є хіба це і УЗД мають бути ще якись показники?
Наталя Петрівна
генетик 2021-04-28 17:50
Подивіться в інших питаннях як виглядає заключення скринінгу.